Blogerzy o PIĘKNYCH ANIOŁACH

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY - stowarzyszenie niezwykłe

pomóż tak jak potrafisz...

Posty o nas na różnych popularnych blogach

Przeczytaj artykuł

Blog Noszę polskie marki jest w całości poświęcony polskim markom modowym. Celem serwisu jest pokazanie, jak dużą wartość niesie za sobą znaczek "made in poland" i dlaczego warto zainteresować się polskimi projektami.
Jest też miejscem informującym o aktualnościach z polskiej branży mody.

Justyna

 

Przeczytaj artykuł

Na moim blogu KIDodidoo piszę głównie o designie, architekturze i wnętrzach dla dzieci, dzieląc się często własnymi pomysłami.
Działalność PIĘKNYCH ANIOŁÓW jest mi szczegoólnie bliska, bo jestem architektem i mamą czwórki dzieci, dla których z radością i wielką starannością planowałam i urządzałam pokoiki.
Chyba każdy, kto go miał, pamięta swój dziecięcy pokój i na pewno wiąże z nim mnóstwo wspomnień. Wszyscy ludzie powinni mieć takie miejsce, do którego miło będzie im wracać - ze szkoły i potem we wspomnieniach.

Anna Salak

 

Przeczytaj artykuł

Blog Magdy Steczkowskiej - wokalistki, która ma na swoim koncie płytę "Ultrakolor" nagraną z zespołem Indigo oraz 2 solowe płyty: "Cuda" oraz "Pełnia" i ponad 50 płyt jako muzyk sesyjny. Pełna ekspresji i radości życia na scenie i prywatnie :)
Od lutego 2014 wraz z mężem Piotrem Królikiem i dziewczynkami: Zosią, Michalinką i Antosią zostali rodzinnymi Ambasadorami Stowarzyszenia PIĘKNE ANIOŁY - wspierają nasze działania i pomagają promować pomoc najuboższym dzieciom w naszym kraju.

 

Przeczytaj artykuł

Blog MODA NA STRYCHU powstał w 2010 roku z potrzeby wyrażania siebie i dzielenia się z innymi pasją, która towarzyszyła mi od zawsze. Jak byłam mała chciałam być modelką, jednak z upływem lat coraz bardziej interesowała mnie strona medialna tego biznesu. Śledziłam strony magazynów o modzie, portale branżowe, oglądałam pokazy mody we włoskiej telewizji, oraz z zapartym tchem śledziłam autorskie strony projektantów. Obecnie dzielę się z moimi czytelnikami swoimi stylizacjami i relacjami z wydarzeń, poza tym od czasu do czasu organizuję amatorskie pokazy mody, tworzę biżuterię, zdarza mi się także coś zaprojektować. Lubię, to co robię, ponieważ sprawia mi to olbrzymią przyjemność.
Postanowiłam wesprzeć Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY, ponieważ kreują dziecięcy świat, nadając kolory i przystosowując pokoje tak, by młodzi lokatorzy nie tylko mogli bez obaw spędzać tam czas bawiąc się, ale także ucząc się i rozwijając swoje pasje. A takie cele naprawdę warto wspierać!

Anna Łuka

 

Przeczytaj artykuł

Nigdy nie myślałam o tym, aby na poważnie prowadzić blog. Powstał z zakładu dwóch zwariowanych osób. Pewnego dnia "Milioner nr 3" zaproponował mi sporą sumę pieniędzy za znalezienie idealnej żony. Kto bogatemu zabroni - no właśnie... W odpowiedzi usłyszał, że jest tak skomplikowany, iż łatwiej mi będzie napisać blog lub książkę pod tytułem " Jak znaleźć milionera" niż podstawić pod nos idealnie pasującą połówkę.
Co prawda znalazłam mu kandydatkę na żonę w postaci mojej czytelniczki, ale pieniędzy nigdy nie otrzymałam. Dlatego też blog zawiera dwa rozdziały... A w drugim piszę już wyłącznie o sobie. O poszukiwaniach prawdziwej miłości z czerwoną szminką na ustach zajadając się ciastkiem marcepanowym z lokalnej piekarni. Wszystko pisane z uśmiechem dystansem i odrobiną ironii. Czyli tak "miszmasz" po mojemu.
Dlaczego PIĘKNE ANIOŁY? Przypadkowe kliknięcie, przekierowanie na inną stronę, jeden artykuł i to było to. Teraz myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny - tak po prostu miało być... Długo zastanawiałam się co mogłabym dać drugiemu człowiekowi i Stowarzyszeniu będąc tu na Pomorzu. Odpowiedź leżała, a raczej siedziała bliżej niż mi się wydawało. Mogę dać SIEBIE - czyli worek pełen niekonwencjonalnych pomysłów, 170 centymetrów wzrostu i wielkie mocno bijące serduszko. Tak naprawdę nie ważne gdzie jesteś, ile masz lat i jaki budżet posiadasz. Pomaganie nie ma tylko wydźwięku finansowego - Pomaganie to niekończąca się paleta barw, którą możesz dowolnie mieszać.
Północ połączyła się z południem. A wszystko dla dzieci, których świat powinien być malowany kredkami świecowymi, flamastrami, wydzierany kolorowym papierem i bibułą, farbowany szczęściem, miłością i bezpieczeństwem...

Ana Landrow

Nasze Anioły

Nasz Anioł! Nasz Anioł! Nasz Anioł! Nasz Anioł!

Dziecięce pokoje znanych i lubianych

Znane i lubiane osoby wspominają swoje dziecięce pokoje i popierają naszą akcję!

Wspomóż nas -
zostań Aniołem!

Te skrzydła czekają na Ciebie!

Dzięki Tobie kiedyś ich wspomnienia mogą stać się RADOSNE a życie łatwiejsze i bardziej kolorowe!

Wszelka forma pomocy się liczy! A największą zapłatą za nią jest widok oczu szczęśliwego dziecka i odbijająca się w nich radość!

Każda osoba, której nie jest obojętna sytuacja potrzebujących pomocy dzieci, może dać coś od siebie.

Możecie nas wesprzeć swoim datkiem, wiedzą, doświadczeniem. Szczegóły tutaj.

Każdy nowy pomysł, uwagi i sposoby na rozwój Stowarzyszenie są dla nas bardzo cenne, zachęcamy do korespondencji.

Każdy darczyńca ma możliwość wglądu w przeznaczenie i wykorzystanie jego datku, a także możliwość wyboru dziecięcego pokoju i rodziny, której mały skrawek świata pokolorujemy z jego pomocą.

Bank PEKAO S.A.
94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

 

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl