Ja-Tobie czyli lokalne Anioły w akcji :)

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY - stowarzyszenie niezwykłe

podziel się tym co masz...

Opis projektu

Ja - Tobie zostało utoworzone aby łączyć ze sobą osoby potrzebujące pomocy (w postaci konkretnych rzeczy) z darczyńcami w całej Polsce.

Zgłasza się do nas wiele rodziców, którzy proszą o łóżko, farby, dywan czy biurko dla swoich dzieci. Mamy także zgłoszenia ludzi z całej Polski, którzy chcą przekazać nam różnego rodzaju rzeczy. Niestety,my jako stowarzyszenie, nie jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie i wysyłać np. meble, pościel w każdy zakątek naszego kraju.

Dlatego stworzyliśmy stronę Ja- Tobie, gdzie zamieszczamy sprawdzone w lokalnych Ośrodkach Pomocy Społecznej rodziny, z wypisanymi ich potrzebami, podanym adresem zamieszkania oraz w razie potrzeby kontaktem do pracownika socjalnego.

Darczyńca który ma jakiś przedmiot do przekazania, może wejść w tą zakładkę i sprawdzić na naszej mapce czy w jego okolicy nie ma dzieci, które właśnie potrzebują tego, co on ma na "zbyciu" lub chce ufundować.
Będzie nam miło jak poinformujecie nas o takiej Waszej akcji Ja- Tobie :) W zakładce kontakt znajdziecie formularz korespondencyjny do nas. Pozwoli nam to na bieżąco aktualizować potrzeby rodzin.

Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że usprawni to troszkę pomoc międzyludzką.
Bo nie tylko fundacje, stowarzyszenia czy inne organizacje służą do pomocy - pomóc może każdy z nas na własną rękę.

Dane osób i opis rodzin potrzebujacych pomocy


Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl