Dziękujemy za Twoje dzisiejsze kliknięcie!

A poświęcisz nam jeszcze dosłownie 1 minutę? :)

Już ponad 3 lata jesteście z nami. Obserwujecie naszą pomoc i lubicie ją, pomagacie chociażby klikając. To dla nas ogromnie ważne - wasze wsparcie i życzliwe słowa oraz zrozumienie dla tego komu i jak pomagamy.

Udało nam się zakwalifikować do konkursu "TAK na dobrą sprawę" organizowanym przez Bank BPH. Główną nagrodą jest 30 000PLN. Potrzebujemy Twojej pomocy - a w zasadzie dodatkowych 2 kliknięć.

Działamy przejrzyście więc i tym razem nie może być inaczej. Dlatego od razu piszemy na co te środki przeznaczymy jeśli (z Twoją pomocą) uda nam się wygrać: w Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej nr 3 w Cyprzanowie koło Raciborza przebywa 20 dzieci. Szukają ciepła i poczucia bezpieczeństwa u wychowawców, a ci - znając doskonale trudne warunki, w jakich mieszkają dzieci - wsparcia u dobrych ludzi, i środków na niezbędny remont.

Stowarzyszenie Piękne Anioły od lat przywraca uśmiech na twarzach dzieci, remontując im pokoje, łazienki w mieszkaniach najbardziej potrzebujących rodzin, ale też sale i świetlice w ośrodkach dla najmłodszych. Wszystko po to, aby zapewnić dotkniętym przez los dzieciom i młodzieży miejsce do nauki, snu i zabawy.

Więcej na temat ośrodka, któremu chcemy pomóc przeczytasz tutaj.


Jeśli chciałbyś umieścić logo swojej firrmy na tej stronie to skontaktuj się z nami: tomasz@piekne-anioly.pl

Jesteś Aniołem...

Czy wiesz, że Stowarzyszenie Piękne Anioły może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Jedyne, co trzeba zrobić to:
1. Wejść na https://fanimani.pl/stowarzyszenie-piekne-anioly/ i kliknąć “Wspieram”
2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze - Stowarzyszenie Piękne Anioły otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Więcej szczegółów znajdziecie na:
https://fanimani.pl/stowarzyszenie-piekne-aniolySiepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl