Dziękujemy za Twoje dzisiejsze kliknięcie!

Stowarzyszenie Piękne Aniaoły ze statusem OPP!

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY zostało Organizacją Pożytku Publicznego w skrócie OPP. A to oznacza, że można nam przekazać 1% podatku dochodowego. Twój 1% podatku przekazany na rzecz Stowarzyszenia Piękne Anioły pomaga w 100% najmłodszym i bezradnym. Ubóstwo dzieci jest jak CHOROBA, która niszczy dziecko. Nieleczona, ma fatalne skutki dla całego społeczeństwa.

Ponad 50% podatników wciąż nie korzysta z przywileju jaki daje przekazanie 1% podatku. Tymczasem to naprawdę nie jest skomplikowane, nie zabiera też wiele czasu, nic też nie kosztuje. Wspierasz organizację i cel, który popierasz lub 1% Twojego podatku zostaje w budżecie państwa. Decyzja należy do Ciebie.

A wystarczy w roczną deklarację PIT, w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego (które zatytułowane są „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”) wpisać numer pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) organizacja, której chcemy przekazać 1% należnego podatku.
Numer KRS Stowarzyszenia Piękne Anioły to: 0000459857.

Tak wiele za tak niewiele. Dziękujemy!

WZÓR wypełnienia PIT-37

1%

WZÓR wypełnienia PIT-36

1%

 


Jeśli chciałbyś umieścić logo swojej firrmy na tej stronie to skontaktuj się z nami: tomasz@piekne-anioly.pl

Jesteś Aniołem...

Czy wiesz, że Stowarzyszenie Piękne Anioły może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Jedyne, co trzeba zrobić to:
1. Wejść na https://fanimani.pl/stowarzyszenie-piekne-anioly/ i kliknąć “Wspieram”
2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze - Stowarzyszenie Piękne Anioły otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Więcej szczegółów znajdziecie na:
https://fanimani.pl/stowarzyszenie-piekne-aniolySiepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl