o nas w mediach

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY - stowarzyszenie niezwykłe

podziel się tym co masz...

Gdzie nas znajdziecie

Dla każdej organizacji nie ma lepszej reklamy jak rekomendacja drugiego człowieka.
Zatem zachęcamy do informowania o Stowarzyszeniu Piękne Anioły swoich znajomych i rodzinę.
Każde słowo, choćby wspomnienie o naszych działaniach ma niezmiernie wielki wpływ na nasze istnienie.

Jeśli spotkałeś się z nami i znasz projekty, które realizujemy, opowiedz o naszym Stowarzyszeniu swoim bliskim, przyjaciołom, kolegom i koleżankom z pracy, szefowi, znajomym z portali społecznościowych.
Włączenie się w akcję informacyjną jest nieocenioną formą pomocy i za każdą jej formę jesteśmy Wam bardzo, bardzo wdzięczni!
Poniżej miejsca gdzie można nas znaleźć:

http://www.piekne-anioly.org - strona www Stowarzyszenia Piękne Anioły
http://www.facebook.com/PiekneAnioly - nasz profil na Facebook'u i najbardziej aktualne informacje
http://www.youtube.com/user/PiekneAnioly - nasz kanał na YouTube
http://twitter.com/Piekne_Anioly - nasz profil na Twitter
http://www.pinterest.com/piekneanioly/ - opisy, zdjęcia i filmy z naszych remontów i imprez w jednym miejscu
http://www.linkedin.com/in/piekneaniolyassociation - serwis społecznościowy
http://piekneanioly.mamadu.pl/ - blog Stowarzyszenia Piękne Anioły
http://nk.pl/#grupy/865804 - grupa na portalu Nasza Klasa

A tak mówią i piszą o nas inni:

TELEWIZJA

RADIO

Wszystkie najaktualniejsze materiały filmowe, reportaże, programy i wywiady telewizyjne
możecie oglądnąć na naszym Kanale YouTube. Zapraszamy!

Najczęściej oglądane materiały znajdziecie poniżej.

OTWÓRZ YouTube W NOWYM OKNIE

TVP

Już po raz drugi stowarzyszenie Piękne Anioły zbiera mydełka, szampony, pasty do zębów oraz inne środki czystości dla najuboższych rodzin z całej Polski. Tegoroczna akcja pod nazwą "Czyste Aniołki" rozpoczęła się w małej wiejskiej szkółce w Łuczycach.

TVP

O łóżku, łazience i własnym miejscu do odrabiania lekcji mogły dotąd tylko pomarzyć. Ale - od czasu do czasu - marzenia się spełniają. Zwłaszcza, gdy zainteresują się nimi Piękne Anioły. Tym razem zainteresowały się losem Anny Pogwizd i jej czterech córek.

TVP

W ciągu piętnastu miesięcy pomogły już dwudziestu sześciu maluchom i trochę starszym dzieciom. Zaczynały od Kocmyrzowa, dotarły do Czech. Założycielki Stowarzyszenia "Piękne Anioły" mówią, że wprowadzają kolory w szare życie ubogich rodzin. Remontują dziecięce pokoje.

TVP

Pan Piotr i siedmioro jego dzieci przekonali się, że kiedy nie ma większej nadziei na poprawę ich losu, mogą pojawić się „Piękne anioły”. Dwa lata temu zmarła żona Piotra, on sam musiał zrezygnować z pracy, gdyż musi opiekować się niepełnosprawną córką. Fundacja „Piękne anioły” pomaga wielodzietnym rodzinom w umeblowaniu mieszkania i otacza opieką rodziny w trudnej sytuacji.

TVP

Zagrzybione rudery, w których na jednym, brudnym posłaniu śpi kilka osób - w takich warunkach żyje wiele rodzin. Czasem przychodzą tam anioły. Stowarzyszenie „Piękne Anioły” remontuje za darmo pokoje biednym dzieciom, a prace te wykonują więźniowie z zakładu karnego w Krakowie.

TVP

Stowarzyszenie Piękne Anioły dociera do najbardziej potrzebujących dzieci i remontuje ich pokoje. Tym razem udało się spełnić marzenie sióstr z Krostoszowic koło Wodzisławia Śląskiego. Rodzina mieszka w starym, zniszczonym domu. Kinga i Agata miały wspólny pokój, który odbiegał od wyobrażeń o dziecięcym, kolorowym kącie. Jak niewiele trzeba, żeby wywołać uśmiech dziecka...

TVP

Justyna Burdon, „Anioły” Katarzyna z Fundacji „Piękne Anioły” bezinteresownie pomaga dzieciom z ubogich rodzin remontując im pokoje i wspierając w ich wyposażeniu. Pomagają więźniowie. – Chcemy zacierać kontrasty – mówi Katarzyna.

TVP

Polsat złożył wizytę stowarzyszeniom Spektrum i Piękne Anioły w Raciborzu, które zakładają świetlicę terapeutyczną dla dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Większość dzieci, które znajdą tu pomoc, cierpi na autyzm. Gośćmi w programie są: Magdalena Kawa (psycholog), Katarzyna Konewecka-Hołój (Stowarzyszenie "Piękne Anioły"), Justyna Kuschnik (psycholog, Stowarzyszenie "Spektrum") i Katarzyna Maciejska (mama Jakuba, Stowarzyszenie "Spektrum").

TVP

12 kwietnia 2015. "Na pustyni jest się trochę samotnym, równie samotnym jest się wśród ludzi...". Ten cytat z "Małego Księcia" to smutna prawda, ale żeby nie musieli jej doświadczać najmłodsi, powstały dwa projekty - "Mój rówieśnik - mój coach" i "Mary i Max". Gośćmi Moniki Zalewskiej są Maria Rotkiel (psycholog), Katarzyna Konewecka-Hołój (prezes Stowarzyszenia "Piękne Anioły") oraz Mateusz Płatos (Stowarzyszenie "Ukryty Potencjał").

TVP

Panie ze stowarzyszenia „Piękne Anioły” remontują mieszkania ubogim rodzinom.

TVP

Piękne Anioły, to z miesiąca na miesiąc rozrastająca się grupa ludzi o wielkich sercach, którzy nie boją się ciężkiej fizycznej pracy. Sami remontują pokoje najbardziej potrzebujących dzieci, a od niedawna również całe mieszkania rodzin.

TVP

Czy przemoc w cyberprzestrzeni dotyczy Twojego dziecka? Karolina zagląda do internetu, uczy się samodzielnie robić kosmetyki dla dziecka, a także zaprasza do studia Stowarzyszenie Piękne Anioły.

TVP

Szampon jest luksusem, podobnie jak pasta do zębów i szczoteczka, dlatego ubogie rodziny ich nie kupują. To niestety smutna prawda z którą próbuje się zmierzyć stowarzyszenie Piękne Anioły. Dlatego organizuje ogólnopolską akcję „Czysty Aniołek”. Włączają się do niej miejskie ośrodki opieki społecznej i wszyscy, którym los ubogich dzieci nie jest obojętny.

TVP

Czasem wystarczy farba i nowe meble, czasem trzeba zacząć od podstaw. Stowarzyszenie "Piękne Anioły" remontuje pokoje dzieci z rodzin, których na taki remont po prostu nie stać. Okazuje się, że taki remont naprawdę zmienia życie.

TVP

Piękne Aniołyh w Dzień Dobry TVN

--------------------

Magazyn Ekspresu Reporterów

O działalności Stowarzyszenia Piekne Anioły w Magazynie Ekspres Reporterów. Jest to program w TVP2, w którym dziennikarze poruszają trudne i kontrowersyjne tematy. Wielokrotnie nagradzany w różnych konkursach dziennikarskich za poruszanie problematyki społecznej i propagowanie idei humanitarnych. Od kilku lat niezmiennie w czołówce programów w swojej kategorii. Program prowadzi Michał Olszański. (źródło TVP2 - 25.02.2014).

Polsat News

'Słoneczne pokoje' to projekt realizowny przez Stowarzyszenie 'Piękne Anioły'. Jak to z aniołami bywa, szary i ponury świat dziecka zmieniają w piękny i kolorowy, po prostu słoneczny. W zaledwie półtora roku, Stowarzyszenie wyremontowało juz 25 pokoi dzieci z ubogich rodzin (źródło: Polsat News).

Fakty TVN

Polacy obudzili w sobie dobroczynność. Stowarzyszeniu Piękne Anioły, udało się wyremontować prawie 30 pokoi najuboższym dzieciom, setki tysięcy osób korzysta ze wsparcia Caritasu, Szlachetna Paczka wyśle dary za 41 milionów złotych...

RADIO

PRASA

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl