GRAND SCENIC DLA PIĘKNYCH ANIOŁÓW

Renault Polska rozpoczęło współpracę ze Stowarzyszeniem PIĘKNE ANIOŁY i przekazało samochód Grand Scenic TCe 130 w wersji Limited. Auto będzie wykorzystywane przez najbliższy rok do codziennej pracy stowarzyszenia.
Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY prowadzi działalność dobroczynną na rzecz dzieci i młodzieży.
Samochód odebrała prezes stowarzyszenia, Katarzyna Konewecka-Hołój, w obecności ambasadorki stowarzyszenia, Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej.

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY stara się zmieniać na lepsze życie dzieciaków, które już na starcie są pokrzywdzone np. przez warunki, w których dorastają. Chcemy pomóc im w drobnych rzeczach, które okazują się być drobnymi dla nas. Otrzymany dziś samochód będzie wykorzystywany w naszych codziennych zadaniach i pozwoli nam dotrzeć z pomocą tam, gdzie na nas czekają dzieci – powiedziała Katarzyna Konewecka-Hołój, prezes Stowarzyszenia PIĘKNE ANIOŁY.

Przekazany Stowarzyszeniu PIĘKNE ANIOŁY Grand Scenic Limited z silnikiem benzynowym TCe 130 jest wyposażony w systemy wspomagające prowadzenie oraz m.in. w system multimedialny R-Link i system nawigacji. Renault Grand Scenic jest dużym samochodem rodzinnym, który powinien odpowiadać codziennym potrzebom pracy stowarzyszenia.

Działalność Stowarzyszenia PIĘKNE ANIOŁY wpisuje się w strategię odpowiedzialności biznesu Renault, w której jednym z czterech kierunków jest różnorodność. W Polsce zdecydowaliśmy się wspierać osoby niepełnosprawne fizycznie (Renault Handisport Team) oraz dzieci z ubogich rodzin. Cieszymy się, że Renault Grand Scenic pomoże poprawić jakość życia potrzebujących dzieci i wspólnie będziemy mogli wywołać uśmiech na ich twarzach – powiedziała Agata Szczech, dyrektor komunikacji Renault Polska.

Jako ambasadorka Stowarzyszenia PIĘKNE ANIOŁY cieszę się, że coraz więcej organizacji angażuje się w sprawy wyrównywania szans – powiedziała Anna Czartoryska-Niemczycka.

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY zgodnie ze statutem swojej działalności, ma na celu pokazanie dzieciom i młodzieży lepszego świata. Prowadzi działania, które mają zapobiegać skutkom dorastania w niekorzystnych warunkach rodzinnych i środowiskowych. Stowarzyszenie wspiera osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY pomaga potrzebującym dzieciom, często z rodzin wielodzietnych, współtworząc miejsca do nauki, pozwalając im zaprojektować własny pokój.

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl