Marcelinowy świat

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy aż dwa remonty! Jeden z nich to pokój Marceliny.

Marcelina ma 11 lat. Jest dzieckiem bardzo chwalonym, dobrze się uczącym, utalentowanym plastycznie. Pomaga mamie w pracach domowych, zajmuje się kurami, gęsiami i hoduje papużki. Ma też kota i dwa pieski. Dom jest w bardzo złym stanie, ściany w pokoju mocno zagrzybione (to co najgorsze zakryła potargana tapeta). W najbliższy poniedziałek zaczynamy rewolucję! Pokojową oczywiście! Ten pokój przemieni się dzięki sympatykom języka i kultury rosyjskiej. Kwota uzyskana z licytacji podczas Wieczoru Rosyjskiego pokryje koszt wyposażenia i remontu tego pokoju.

Biurko z krzesłem do nauki...


Dom Marcelinki z zewnątrz - dach się zapada nad kuchnią. Tata by go naprawił gdyby otrzymał materiały. Jakby ktoś chciał przekazać dachówki, blachę - prosimy o wiadomość tel.507008050 lub stowarzyszenie@piekne-anioly.pl. (jest to woj.Małopolskie gmina Kocmyrzów-Luborzyca)

A tak będzie już wkrótce:-)Remont idzie pełną parą! Poniżej zdjęcia z dnia 16.12.2013. Meble już powynoszone, zerwane zagrzybione, zawilgocone stare płyty i zrobiony stelaż pod ocieplenie (teraz będzie folia + wełna mineralna) a na to damy nowe płyty!Aktualność z dnia 17.12.2013 - stare płyty i ocieplenie wyrzucone, dziś została położona na ścianie folia i wełna mineralna, a na to płyty. Ogromy podziw i szacunek za jakość i tempo prac!!! Niebawem zdradzimy komu należą się anielskie podziękowania!

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl