Święta święta

To są pierwsze nasze Święta i gwiazdkowe akcje!1. Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół w Niedźwiedziu zorganizował kiermasz świąteczny z pięknymi, ręcznie robionymi ozdobami. Małe przedszkole które samo szuka środków finansowych, postanowiło pomóc innym i cały dochód ze sprzedanych prac zostanie przekazany na sfinansowanie jakiegoś elementu wyposażenia do remontowanego przez Piękne Anioły pokoju! To dodaje nam skrzydeł! Dziękujemy!
2. Piękne Anioły otrzymały list. Nie maila tylko tradycyjny list z ogromną prośbą mamy 18-miesięcznej Amelki o pomoc i wysłanie na święta ...choinki!!! Rodzina Amelki w wyniku przykrych zdarzeń znalazła się w dramatycznej sytuacji finansowej. Te święta będą pierwszymi kiedy Amelka świadomie może zobaczyć choinkę. Jednak rodzice nie kupiliby jej w tym roku... Piękne Anioły odpowiedziały na list, wysłały choinkę, ozdoby, oświetlenie, herbatki Teekanne i pluszaki dla Amelki! Anielskich Świąt!!!

Prezenty przygotowane do wysyłki i już ubrana choinka w domu Amelki
3. Pamiętacie bliźniaki? Nasz drugi słoneczny pokój? Ala i Dominik dostali choinkę z ozdobami dzięki Firmie Vinotti Furniture oraz pyszne soczki Kubuś i herbatki Teekanne.
4. Wspólnie z Ekolinką przyłączyliśmy się do pomocy najuboższym dzieciom -uczniom fundując Mikołajki : Ekolinka zabawę a my paczki. Poza tym objęliśmy patronatem konkurs na eko-ozdobę choinkową - dzieci wykonały cuda cudeńka z makaronów, kasz, szyszek, pomarańczy i innych darów natury. Jako nagrody przekazalismy bilety do Parku Świętego Mikołaja w Zatorze! Dziękujemy właścicielom Parku za ufundowanie nagród!


5. Pan Adam dowiedział się o Pięknych Aniołach od znajomej. Miał laptopa, którego nie używał. Pomyślał, że są dzieci, które nie mają komórek, tabletów, gier tv ani innych gadżetów a często nawet ubrań i butów a posiadanie takiego laptopa sprawiłoby im ogromną radość i ... przekazał go Dominikowi, Nikoli i Wiktorii - dzieciom, którym jako pierwszym wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy pokój. Dziękujemy Panu Adamowi!

My dodaliśmy jeszcze choinkę:-)...i soki od naszych przyjaciół - Kubuś - MASPEX, RMF MAXX, Teekanne. Dziękujemy!
6. 21.12.2013 Piękne Anioły mogły uczestniczyć w wyjątkowej wigilii. Wyjątkowej, bo przełamującej granice. W Restauracji Wiśniowy Sad spotkali się Polacy i Rosjanie, po to, aby poznać i porównać zwyczaje wigilijne w obu krajach. Było miło, pysznie, muzycznie i dobroczynnie! Goście z wielką radością i hojnością wsparli stowarzyszenie kupując ozdoby świąteczne i anielskie kartki. Bardzo dziękujemy Dawidowi Łasutowi za zaproszenie do wspólnego świętowania!

Kwota z wejściówek-cegiełek i sprzedaży ozdób świątecznych (1412 zł) przyczyni się do powstania kolejnego słonecznego pokoju dla naszych podopiecznych!

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl