Piąty pokój oddany!

Zakończyliśmy piąty remont! Marcelina dostała swój nowy pokój przed świętami!

Było ciężko, ostra walka z czasem ale udało się! Mamy kolejny słoneczny pokój!

Jest to pokój wyjątkowy! Dlaczego?

Po pierwsze : należy do wyjątkowej dziewczynki - Marcelinki.

Po drugie : wiele wspaniałych osób ma swój wkład i swoją cegiełkę w tym pomieszczeniu - są to uczestnicy Wieczoru Rosyjskiego bardzo hojnie wspierający naszą działalność. Dziękujemy po raz kolejny wszystkim darczyńcom! Dziękujemy Dawidowi Łasutowi z Efektywnego Rosyjskiego za to, że nas gościł i dzięki jego zaproszeniu mogliśmy zebrać fundusze na cały remont!

Po trzecie : tak krótki czas realizacji nie byłby możliwy, gdyby nie współpraca z Zakładem Karnym w Krakowie - Nowej Hucie! Dziękujemy bardzo dwóm skazanym, którzy w tym pokoju przemienili się w piękne anioły i włożyli oprócz serca, ogrom sił, aby Marcelinowy świat przemienił się właśnie na gwiazdkę! Dziękujemy Dyrektorowi Zakładu Karnego Panu ppłk Jackowi Mrozowi, Zastępcy Dyrektora Panu kpt. Maciejowi Niemcowi oraz Zastepny Kierownika Działu Ochrony Panu por. Rafałowi Pląderowi.

I wreszcie po czwarte : większość z nas jest zajęta w swoich domach przygotowaniami świątecznymi ale są i tacy którzy postanowili dać swój czas Marcelince : Iwona Kolegowicz, Aneta Nowińska, Ewa Podoba, Michał Kolegowicz, Dorota Paluch, Grzegorz Toborek, Sylwia Zawalska, Krzysztof Świat. Patrząc na zdjęcia - myślimy WARTO BYŁO!Marcelinka ma zdolności plastyczne - duże biurko było jej marzeniem! Może teraz swobodnie tworzyć na nim swoje prace - aktualnie ozdoby świąteczne:-)Motylowa szafa dla Marcelinki - pomieści wreszcie wszystkie rzeczy.Choinka powoli zapełnia się ręcznie robionymi ozdobami:-)Marcelinowy świat od kuchni... Jak było i jak jest!Chyba nawet nie warto wspominać...

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl