Szósty remont zakończony!

W pierwszych dniach 2014 roku zakończony został szósty realizowany przez nas remont. Zaczęliśmy go w 2013 a skończyliśmy w 2014 roku. Był to zatem przełomowy remont, tym bardziej, że dotyczył aż dwóch pokoi!

Ten remont to ciężka praca i ogromna zasługa : Waldemara Łopatowskiego, Mariusza Limanowskiego i Pawła Ogórka oraz Firmy Okno-Pol Kraków! W tym pokoju jest rekordowe biurko - największe jakie zrobiła dla nas firma Lux-Mebel - będzie służyć 7 dzieciom! Biurko stoi w pokoju Kacpra i Szymona, jednak miejsce do nauki będzie dla całego rodzeństwa. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy tym remoncie oraz osobom, które pomogły sfinansować tę przemianę. Mamy nadzieję, że to początek kolejnego, jeszcze lepszego roku dla Pięknych Aniołów!

Kolorowy, radosny, babski świat! Pokój 5 siostrzyczek, dla każdej własne, wygodne łóżko z nową pościelą.A co kobietki, te małe i duże, lubią w pokojach najbardziej...? Wielką, przestrzenną szafę na 1001 drobiazgów!W tym pokoju będą spać chłopcy, dziewczynki mają swój za ścianą. Najstarszy Kacper trzyma najmłodszą siostrzyczkę, obok Szymon i Klaudia.Szafa z robotami - chłopcy zachwyceni!To dopiero maxi-biurko! Każdy będzie miał miejsce dla siebie.Okno podarowane przez Firmę Okno-Pol, już "ubrane" - firanka, zasłonki i... anielska choinka!A tak było wcześniej...

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl