Pomoc rozszerzona!

Nasz ostatni remont, remont dwóch pokoi czterech sióstr, przerodził się w prawdziwą "pokojową rewolucję"!

Ponieważ rodzice wcześniej spali w pokojach z dziewczynkami, a po naszym remoncie zgodzili się "wyprowadzić" z tych pokoi i przenieść do kuchni....i ponieważ zobaczylismy ich ogromną chęć do zmian i gotowość do prac domowych... postanowiliśmy i tu jeszcze pomóc! Pomogliśmy przerobić kuchnię w elegancki pokoik - dostarczyliśmy farby, wykładzinę, karnisze i firanki oraz zorganizowalismy meble z drugiej ręki.

Tak wyglądała stara kuchnia będąca jednocześnie miejscem do nauki czwórki dzieci.

Pani gospodyni nadzoruje prace i nie może się doczekać efektu, o którym nawet nie marzyła.

Nikt z mieszkańców tego domu nie spodziewał się aż takich zmian! My również:-) Zareagowaliśmy na potrzeby domowników spontanicznie i dzięki życzliwości osób, które pomogły nam pomagać, na pewno będzie żyło im się troszkę lepiej.

Wystarczy tak niewiele aby odmienić tak wiele! Przerobienie tego pomieszczenia z kuchni na pokój kosztowało stowarzyszenie 350zł (nowe firanki, wykładzina na podłogę, karnisze i farba). Dziękujemy za przekazanie szafy i szafek!Ponadto przy okazji remontu jednego z pokoi okazało się, że winę za grzyba na suficie ponosi przeciekający dach... Postanowiliśmy i tu pomóc. Papę do naprawy dachu przekazał pan Łukasz Śliwa z firmy FHU ESKA, tata z wujkiem dzieci zorganizowali deski i dachówki, a nasze anioły remontowe z Zakładku Karnego Kraków-Nowa Huta dokonali naprawy dachu. Panowie wykonali ogromna pracę - wymienili przegniłą więźbę, wstawili papę, dachówki i... po dziurze ani śladu!Dlaczego warto pomagać...? Odpowiedzi znajdzie się tysiąc, ale radość całej rodziny i to rękodzieło nas uskrzydla!

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl