Charytatywna licytacja na Balu

01.03.2014 Stowarzyszenie Piękne Anioły uczestniczyło w wyjątkowym Balu zorganizowanym przez Dawida Łasuta z Efektywnego Rosyjskiego. Odbyła się na nim charytatywna licytacja na rzecz kolejnego remontu pokoju naszych podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym osobom za przekazanie wyjątkowych przedmiotów na licytację:

Panu Piotrowi Cieślikowi - biżuteria Lovya za bransoletkę Angel, Panu Jackowi Kurczabowi z Pracowni Jubilerskiej Delloro za specjalnie wykonaną zawieszkę ze złoto i srebra w kształcie aniołka, Pani Agnieszce i Tomaszowi Borkowskim za przekazanie wylicytowanej na poprzedniej naszej aukcji Torby MUMU z osobistym grawerem : Piękny Anioł, naszej przyjaciółce malarce Maggie PIU ART za wspaniały obraz z dedykacją, kolejnemu przyjacielowi stowarzyszenia MAMI Foto Studio - Mikołaj Mikołajczyk za autorskie zdjęcie w ramie, Firmie Vinotti za piękny skórzany fotel, Femmalium - firmie która również zawsze nas wspiera, za voucher na cudowne zabiegi oraz wspaniałej rosyjskiej artystce Natalji Sawkinie za piękną ikonę.

Oczywiście ogromne podziękowania składamy wszystkim licytującym! Ukłon dla prowadzącego i organizatora Dawida Łasuta, który już niejednokrotnie pokazał jak swoja pasję można łączyć z pomocą tym najsłabszym.

LOVYA to polska biżuterią, która mówi językiem uczuć, pragnień i emocji. Dzięki sześciennym charmsom możesz wyrazić siebie, swój nastrój, swoje pragnienia, komponując słowo, które cie określa, dodaje energii, jest dla Ciebie ważnym. Do tej pory biżuterią to był tylko projekt, świecidełko. Teraz, w dobie komunikacji social media, możesz wyrazić to kim jesteś. Twoja biżuteria może być elementem komunikacji z otoczeniem. Nasze bransoletki poprzez osobistą personalizację stają się dla posiadaczek amuletami. Stają się biżuterią, z która klientki nigdy się nie rozstają i która jest dla nich codzienną inspiracją. Zapraszamy do Galerii Bronowice w Krakowie na nasze stoisko, tam można skomponować swoją własną niepowtarzalną LOVYA’ę

Pracownia Jubilerska Delloro Jacek Kurczab który jest członkiem Cechu Rzemiosł, Przewodniczącym Komisji Egzaminacyjnej Czeladników i Mistrzów Złotników. Tradycja - od 1945 roku Pracownika wykonuje na indywidualne zamówienia ręcznie wyroby ze złota i srebra. Zapraszamy Kraków ul. Kopernika 22.

Torba Firmy MUMU ręcznie szyta, z naturalnej skóry, grawerowana na zamówienie klienta. Bądź wyjątkowa !

Przepiękny wydruk techniką giclee od zaprzyjaźnionej ze stowarzyszeniem i będącej z nami od samego początku malarki Maggi Piu. Przestawia naszą symboliczną już Anielicę Stróż.

Jak Kraków to Wawel, a jak Wawel to zatrzymany na zdjęciu autorstwa wspaniałego człowieka, fotografa z sercem, Mikołaja Mikołajczyka z MAMI Foto Studio. Osoby która pomagała w powstaniu Stowarzyszenia Piękne Anioły i jest z nami do dziś.
Anielica Stróż od Maggi Piu:-)Femmalium - bo piękno ma wiele twarzy. Salon Med Spa Femmalium wie jak ukazać wiele obrazów piękna. Na co dzień dba o piękno zewnętrzne człowieka, jednak Pani Kinga Przeżdzięk-Kołodziej rozumie również wagę piękna wewnętrznego i zawsze wspiera naszych podopiecznych, za co serdecznie dziękujemy! Femmalium ul.Poznańska 8, 30-012 KrakówGospodarze Balu : Jarosławna Sawkina oraz Dawid Łasut. Do licytacji pięknej torby MUMU zachęca Katarzyna Konewecka-Hołój ze Stowarzyszenia Piękne AniołyPIĘKNA biżuteria z Pracowni Jubilerskiej Delloro trafia do PIĘKNYCH ludzi, aby powstawały PIĘKNE pokoje dla dzieci:-)Design Vinotti Furniture fotel z naturalnej skóry oraz z naturalnego drewna. Prawdziwy okaz, którym będzie się cieszyć Gosha Kusper.Gosha Kusper już na swoim nowym fotelu wywalczonym podczas licytacji.Każdy nabywca miał podwójną radość! Wspaniała wygrana oraz wygrana kolejnych dzieci:-)Organizator niezwykłego Balu Dawid Łasut z Efektywnego Rosyjskiego i cudna ikona podarowana nam przez rosyjską artystkę Natalję Sawkinę.Wyjątkowa ikona w rękach człowieka z Wielkim sercem!Członkowie Stowarzyszenia Piękne Anioły oraz Pani Kinga Przeżdzięk Kołodziej - Femmalium.Prezent dla Dawida Łasuta i gości Wieczoru Rosyjskiego. To dzieki ich hojnosci został wyremontowany pokój Marcelinki. Na zdjęciu metamorfoza jaką przeszedł, aby Marcelinka miała godne warunki do snu, nauki i zabawy.

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl