Szykujemy się do dziesiątego remontu!

Po licznych reportażach w telewizji na temat naszego stowarzyszenia, napłynęło wiele próśb o pomoc w remoncie. Na początek wybraliśmy pokój, w którym mieszkają dwie siostry: Patrycja 9 lat i Sabinka 14 lat.
Dziewczynki mają szczęście, że w ośrodku pomocy społecznej pracuje Pani Monika. To ona napisała do nas prośbę abyśmy dali dzieciom szansę i pomogli stworzyć słoneczny pokój. Ogromne zaangażowanie Pani Moniki zadecydowało, że podjęliśmy się tego wyzwania.
Więcej o tym przeczytacie tutaj. 

W chwili pisania tej wiadomości mamy już firmę budowlaną, która zgłosiła się do remontu (generalnego). Dlaczego generalnego chyba widać na powyższych zdjęciach. Poza tym z listy potrzebnych mebli ogłoszonej na naszym facebook'u pozostały jeszcze tylko 3 pozycje. Także wciąż każdy może pomóc według własnych możliwości finansowych i zakupić wybrany element wyposażenia z listy.

Można też wpłacić inną, dowolną kwotę na konto naszego stowarzyszenia z dopiskiem "Godów" i wtedy przeznaczymy tą wpłatę na wyposażenie pokoju nie wymienione na liście np.wyposażenie biurek, pościel, kosze na zabawki itp.

Jak to zrobić:

  1. wybieramy rzecz którą chcemy przekazać dzieciom
  2. piszemy na maila nazwę i cenę rzeczy którą finansujemy
  3. wpłacamy na konto stowarzyszenia kwotę z dopiskiem np.lampa Godów

Kontakt w sprawie cegiełek: stowarzyszenie@piekne-anioly.pl lub +48507008050

Elementy wyposażenia, wizualizację pokoju i inne zdjęcia zobaczycie tutaj. Mamy nadzieję że każdy komu nie jest obojętna sytuacja dzieci przyłączy się do nas i wspólnie stworzymy kolejny słoneczny pokój.

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl