Dziesiąty pokój oddany!

Dziesiąty Słoneczny Pokój został wczoraj przekazany jego cudownym właścicielkom : 9-letniej Patrycji i 14-letniej Sabinie. Taki Wielkanocny prezent niosący radość i nadzieję!

Dziewczynki ostatnie dwa dni przez końcem remontu mieszkały u babci, także do końca nie wiedziały co kryje się za pięknymi, nowymi drzwiami:-) Weszły i...polały się najcudowniejsze łzy, jakie mogą płynąć po dziecięcych policzkach - łzy szczęścia:-) Dorośli też nie byli w stanie powstrzymać emocji. Ten moment to najcudowniejszy moment pokojowych rewolucji!

Ten remont to wspaniała współpraca między Stowarzyszeniem Piękne Anioły a GOPS Godów, na czele z pracownikiem socjalnym Moniką Sobik. Podziękowania dla pani Kierownik ośrodka, dla Wójta i Zastępcy Wójta Gminy Godów oraz przede wszystkim dla pani Moniki, która do nas zgłosiła rodzinę oraz nadzorowała cały remont!Link do reportażu "Radio90"Kolejny raz efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania :-) Ręcznie malowane kwiaty, nowe drzwi, duże biurko i piętrowe łóżko, aby każda z sióstr miała swoje miejsce do spania:-)Wielkie wejście i... reakcja dzieci, która jest najwspanialszym prezentem dla nas:-)Każda z sióstr ma teraz swoje miejsce do spania i...duuużo miejca w szafie!Jeszcze pamiątkowe zdjęcie i w drogę... aż żal się rozstawać z takimi fantastycznymi dziewczynkami!Przemiłe spotkanie w Urzędzie Gminy Godów, gdzie gościłyśmy na zaproszenie panów Wójta i Zastępcy Wójta Gminy.Tego już nie chcemy pamiętać....

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl