Lilou dla Pięknych Aniołów!

Niespodzianka!!! Lilou dla stowarzyszenia Piękne Anioły! Marka, której produkty dzięki niezliczonym możliwościom personalizacji wpisują się w codzienność wielu osób, wprowadza na rynek kolejna nowość - zawieszkę Skrzydło Miłości. Jest to również moment rozpoczęcia współpracy ze stowarzyszeniem Piękne Anioły, założonym przez Katarzynę Konewecką-Hołój, funkcjonującym według strategii nastawionej na polepszenie życia najbardziej potrzebujących dzieci, często z rodzin wielodzietnych. Stowarzyszenie odwołuje się do naszych wspomnień z dzieciństwa, które wpływają na ukształtowanie dorosłego człowieka, dlatego też pomaga dzieciom najbardziej potrzebującym organizując miejsce do nauki przy własnym biurku, możliwość spania we własnym łóżku, zaprojektowania przez siebie własnego pokoju. Firma Lilou postanowiła wesprzeć akcję, rozpoczynając sprzedaż zawieszki Skrzydło Miłości, z której częściowy dochód będzie przeznaczony na działania stowarzyszenia.

LILOU DLA STOWARZYSZENIA PIĘKNE ANIOŁY - ZOBACZ

Zaprojektowana zawieszka – Skrzydło Miłości, w które wpisane jest serce, symbolizuje niewinność, anielskość oraz miłość, tak jak wartości, które zrzeszają osoby, chcące wesprzeć ten szczytny cel. Jest nie tylko modnym dodatkiem, ale również zawieszką z przesłaniem. To Skrzydło Miłości zdobi modowy look, duchowo uskrzydla do działania, do kochania, a także utwierdza w wierze, że warto pomagać. Skrzydło Miłości można spersonalizować, poprzez umieszczenie na wybranym sznurku, tasiemce, czy też bransoletce skórzanej. Może również wystąpić jako talizman w formie naszyjnika, na łańcuszku lub rzemyku. Zawieszka dostępna w srebrze próby 925 oraz pozłoceniu 23,5 karatowym złotem.

Dzięki temu projektowi są szanse na to, aby w szarych pokojach najbardziej potrzebujących dzieci zagościł kolor, aby widziały świat w lepszych barwach. Cena sprzedaży: 100zł z czego 30% zostanie przeznaczone na remonty pokoi dzieci:-) Dostępna we wszystkich salonach Lilou w Polsce, a także na www.lilou.pl

Dnia 14.04.14 w salonie Lilou na ul.św Tomasza w Krakowie odbyła się uroczysta premiera charytatywnej zawieszki Skrzydło Miłości.

Jest nam ogromnie miło, że tyle wspaniałych osób zechciało dzielić naszą radość i podziwiało z nami Skrzydło Miłości. Nie było Pani, która wyszłaby z salonu bez tej wyjątkowej ozdoby. Wydarzenie uświetnili Wielcy Sercem : nasza ambasadorska rodzina : Magda Steczkowska z Piotrem Królikiem i córka Zosią, przyjaciele stowarzyszenia Magdalena Walach, Maggie Piu, Małgorzata Brożyna, Kinga Przeżdzięk- Kołodziej, Gosha Kusper, Katarzyna Kuźma, Justyna Niedzielin, Zbigniew Furala, Pabllo Okuniewski oraz grono cudownych gości. Dziękujemy również za wsparcie i serdeczność Panu Robertowi Makłowiczowi i Wojciechowi Lutomskiemu. Szczególne ukłony dla gospodarzy uroczystości : Dyrektora generalnego Lilou Mateusza Motyczyńskiego oraz kierowniczki salonu Justyny Cichopek z przesympatycznym personelem. Przekazujemy również wyrazy uznania i ogromne podziękowanie dla właścicielki marki Lilou, pani Magdaleny Mousson-Lestang.Zapraszamy do salonów w całej Polsce oraz na http://www.lilou.pl/pl

Przysyłajcie do nas zdjęcia swoich niepowtarzalnych zestawów ze Skrzydełkiem Miłości!

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl