MotoShow Kraków 2014

Jest nam ogromnie miło zaprosić Was na wydarzenie Moto Show 2014 w Krakowie. Odbędzie się ono na nowo otwartym pięknym obiekcie Kraków Expo w dniach 24-25 maja.

Skąd Piękne Anioły na takim wydarzeniu?
Bo chcemy w różnych środowiskach pokazywać co jest naszą pasją (zapewnianie dzieciom godnych warunków mieszkaniowych) i łączyć siły z innymi. Pomagać można na wiele sposobów.

W tym wydarzeniu wystąpi wspierając naszą działalność grono wspaniałych ludzi z pasją i sercem.
Swoje stanowisko będzie miał Rafał Sonik - polski sportowiec startujący na quadach w rajdach terenowych. Pierwszy Polak na podium legendarnego rajdu Dakar, który dwukrotnie zdobywał w nim trzecie i raz drugie miejsce. Dwukrotny zdobywca Pucharu Świata FIM. Pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro.
Zobaczycie quada na piasku pustyni, będzie można też wylicytować przejazd tym quadem podczas Moto Show wraz ze zdjęciem Rafała Sonika i specjalną dedykacją w extra ramie.

Kolejna wspaniała osoba z wielkim sercem to Bartosz Ostałowski - pasjonat motoryzacyjny. Od najmłodszych lat interesował się motosportem, po otrzymaniu prawa jazdy, przygotowywał sie do startów w amatorskich rajdach. Plany te przerwał wypadek. W 2006 roku w wypadku komunikacyjnym stracił obydwie ręce, ale rok później nauczył się jeździć autem kierując lewą stopą. Zamiłowanie do motosportu sprawiło że rozpoczął treningi w BMW E30 ucząc sie driftu i sportowej jazdy. W 2010 roku zrobił międzynarodową licencje FIA. Startował w Mistrzostwach Polski Rally Cross i Wyścigowym Pucharze Polski. W tym roku zaczyna startować w drifcie. Drift z Bartkiem na specjalnym placu w dniu Moto Show będzie można wylicytować :)
Wiecej o Bartku znajdziecie tutaj: facebook.com/BartekOstalowski

A teraz: Szybcy i.... Grupa ludzi z wielką pasją i miłością do motorów. Wyczyniają z nimi cuda. Tym razem chcą to zrobić dla wspaniałego celu i wesprzeć nasze stowarzyszenie ExtremeTeam OstraJazda!!! Oj zapamiętacie to co zobaczycie w ich wykonaniu !!!
Więcej zobaczycie na: facebook.com/ETOstraJazdaCom

Nasi przyjaciele z CHOPPERS CLUB MAŁOPOLSKA zaprezentują swoje maszyny i przewiozą dzieciaki na placu za symboliczną cegiełkę na remont kolejnego pokoju dzieci.

Przy naszym stanowisku podziwiać będzie można super auta z liczbą koni niespotykaną na ulicach miasta.
Swoje auto zaprezentują m.in. Leszek Kuzaj oraz Szkoła Jazdy Subaru Wacław Kostecki - bezpieczna jazda.

Zapraszamy! Dla dzieciaków oczywiście mnóstwo słodkości!

Więcej o imprezie na stronie www: www.targi.krakow.pl

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl