Czysty Aniołek na Stadionie Cracovii

Nieważne kto komu kibicuje, ważne, że kibice i klub chcą pomóc najuboższym dzieciom i doposażyć je w podstawowe środki czystości!

Klub sportowy MKS Cracovia SSA włączył się w akcję "Czysty Aniołek" i na najbliższy mecz można przynieść coś od siebie dla innych!

Wolontariusze z naszego Stowarzyszenia, przed oraz w trakcie meczu, będą zbierać przyniesione przez kibiców środki czystości w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach. Następnie przekażemy wszystkie zebrane dary do MOPS-u.

Spotkanie Cracovia - Korona Kielce odbędzie się 23.05.2014 o godz.18.00. Stadion przy ul. J. Kałuży 1 w Krakowie.Artykuł o zbiórce podczas meczu na stronie Klubu Cracovia

Na ten mecz zostali również zaproszeni nasi podopieczni, za co serdecznie dziękujemy przedstawicielom klubu:-) Będzie to dla nieh na pewno ogromne przeżycie:-)Kilka dni temu panie z klubu MKS Cracovia SSA przy okazji oddania kolejnego pokoju odwiedziły naszych podopiecznych i podarowały im plakat ich ulubionego klubu z podpisami zawodników i specjalną dedykacją oraz kalendarze, piłkę, szaliki i inne klubowe gadżety:-) Dziękujemy!Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl