Moto Anioły na Moto Show Kraków

"Remontują pokoje biednych dzieci... dają im łóżka, biurka..." "Co robicie na Moto Show? To wasze te pokazy?..." - Takie słyszeliśmy pytania:) A my na to: Tak, te wszystkie fajne dziewczyny w koszulkach z domkiem w swoim wolnym czasie, poza codzienną pracą, remontują pokoje. Chcemy, aby każde dziecko miało na czym spać i aby na ścianach ich pokoi nie było pleśni ani grzyba! Właśnie takim dzieciom pomagamy, głównie z terenów wiejskich, gdzie dziesięciolatek sam o wszystko musi zawalczyć, a i tak ma bardzo pod górkę. Dziś każdy gdzieś biegnie, nie ma czasu i ciężko zarazić ludzi naszą małą "misją".

Dlatego namówiliśmy organizatorów Targów Kraków Expo, aby dali nam możliwość uczestnictwa w Moto Show. Potem było już z górki:-) Wspaniali ludzie, wysłuchali nas i włączyli się w anielskie show, popierając pomoc najuboższym dzieciom.


Byli z nami :

Z całego serca dziękujemy:

Bartkowi Ostałowskiemu, OstraJazda Extreme Team, Stunt Kamil Kobędzowski, S13user, Drif Division - to były najlepsze pokazy!

Choppers Club Małopolska - czarne maszyny, faceci w skórach a serca anielskie! Przejażdżka dla dzieci (i nie tylko) takim sprzętem to było coś!

Szkoła Jazdy Subaru Wacław Kostecki - Hammer, Subaru BRZ - to były auta, które można było podziwiać na naszym stanowisku

Leszkowi Kuzajowi - wspaniałe Lamborgini

Sewerynowi Drożdżowi i Retro Custom Garage - dwa piękne motory Harley-Davidson i oryginalny Mustang z 1968 roku, który przyciągał tłumy na stanowisko Pięknych Aniołów!

Rafałowi Sonikowi - wspaniałe stanowisko z oryginalnym quadem Rafała Sonika oraz przejazdy tym quadem dla zwycięzców licytacji

Firmie Barwa - pachnące, ręcznie robione mydełka sprzedawane jako cegiełki dla Stowarzyszenia

Firmie Femmalium - zawsze wspierają nasze działania

Hotelowi Galaxy - pyszne słodkości dla milusińskich odwiedzających targi

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl