Remont w Nowym Sączu

Ruszyły prace remontowe w Nowym Sączu! Aurelia lat 6, Sara lat 9, Lilia lat 11 i Arkadia lat 13 już nie mogą się doczekać nowych pokoi.

Mama dziewczynek zamieszkała wraz z córkami w gospodarczym domku w surowym stanie (nie było prądu, ogrzewania ani wody). Sama wykonała prowizorycznie część podstawowych prac. Dom wyposażyła w meble podarowane od ludzi. Pomaga jej pracownica z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie - to ona zgłosiła nam te dzieci jako pilnie potrzebujące naszej pomocy.

Stowarzyszenie podpisało kolejną umowę o zatrudnianiu więźniów z Zakładem Karnym w Nowym Sączu. Dyrektor ZK ppłk Bogusław Kawończyk osobiście nadzoruje prace i zaoferował bardzo dużą pomoc! Dzięki jego zaangażowaniu cały dom zostanie wreszcie wykończony tak jak należy. A nad wszystkim czuwa prawdziwa złota rączka - pan Sylwester Święs :-)

Na pomoc Pięknym Aniołom ruszyły też lokalne firmy. Już dziś dziękujemy właścicielom firmy Rolbud Instal z Gołkowic Górnych :-)

Front prac jest już ustalony, my planujemy wyposażenie, a dzieci cierpliwie czekają i obserwują jak ta remontowa rewolucja się zakończy :-)A tu jeszcze przed remontem, cała nasza bohaterska czwórka w komplecie!Takie łóżko i biurko miały dziewczynki. W pokoju było słabe oświetlenie - instalację wykonała sama mama i nie była ona zbyt bezpieczna. Wiszące kable, łączone izolacją ...Wcześniej w pokoju dziewczynek była łazienka. Teraz została ona rozebrana i przeniesiona na parter. Na piętrze będą tylko pokoje dzieci, a na dole pokój mamy, kuchnia, łazienka i kotłownia.Fachowcy podjęli decyzje o wyburzeniu starego nieszczelnego komina i wyrzuceniu pieca - kozy, który stwarzał ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców. Dziś zamówiliśmy nowy porządny piec, a jutro skazani będą budować nowy komin. Bardzo pomogła nam Firma Rolbud Instal z Gołkowic Górnych. Seredecznie dziękujemy!Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl