Piękne Anioły i Czyste Tatry

W dniach 04-05.07.2014 Stowarzyszenie Piękne Anioły z ogromną przyjemnością uczestniczyło w akcji Czyste Tatry. Na co dzień przy okazji naszej działalności uwrażliwiamy naszych podopiecznych na dbanie o swoje najbliższe otoczenie, staramy się wybierać do remontowanych pokoi energooszczędne rozwiązania i produkty. Czyste Tatry to wspólne sprzątanie naszych pięknych gór ale także zwrócenie uwagi na problem śmiecenia.

Gratulujemy organizatorom akcji - Stowarzyszeniu Czysta Polska, tak sprawnie i skutecznie przeprowadzonej akcji. Jest to już trzecia edycja i niesamowity efekt zmniejszającej się ilości śmieci na szlakach!!! Członkowie naszego stowarzyszenia razem z innymi wolontariuszami również ruszyli na szlaki, aby czynnie przyłączyć się do akcji sprzątania Tatr.

Dziękujemy Panu Rafałowi Sonikowi za zaproszenie nas do tego projektu, Pani Weronice Rychlickiej za koordynację całej akcji i mamy nadzieję, że za rok również będziemy w Zakopanem na Czystych Tatrach :-)

Na naszym stanowisku, przez dwa dni, dzieci malowały aniołki. Na sznurkach zamieszonych wkoło namiotu cały czas przybywało rysunków :-) Dziękujemy Agencji Reklamowej AGRA Rafał Bylica za przekazanie nam gadżetów - dzięki niej każde dziecko, które namalowało aniołka mogło dostać prezent!

Na naszym charytatywnym kiermaszu można było kupić : magnesy na lodówkę, przypinki, koszulki od Firmy Colomatex, mydełka od Firmy Barwa i podarowane nam cudne ręcznie robione aniołki. Uzbieraliśmy do puszek aż 1020 zł!!! Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które wrzuciły te parę złotych do naszej puszki. Dla nas może to być niewiele, ale dla innych ma ogromne znaczenie, bo jak wiadomo ziarnko do ziarnka ... :-)

Podczas akcji Czyste Tatry ogłoszono konkurs na najfajniejszą budowlę ze...śmieci oczywiście:-) Członkowie stowarzyszenia wraz z dziećmi zbudowali śmieciowego Anioła! Dzieciaki które odwiedzały nasz namiot i malowały aniołki również miały w tym przedsięwzięciu swój udział - ich prace ozdobiły anielską suknię. Nasze stowarzyszenie wygrało ten konkurs! Nagrodę ufundowała Firma Broil King - jedyny przedstawiciel tej kanadyjskiej marki w Polsce. Także mamy super grill gazowy! Oczywiście zostanie on przeznaczony na licytację a uzbierane pieniądze pomogą wyposażyć kolejny pokój naszych podopiecznych. Zamieniamy grilla na łóżka:-) Dziękujemy fundatorowi nagrody i ambasadorowi marki Charlesowi Daigneaultowi - finaliście programu Masterchef!


Z całego serca dziękujemy:

MAGGIE PIU ART - za piękny obraz Anielicy Stróż, który wspaniale ozdabiał nasze stoisko

Firmie BARWA - za ręcznie robione, pięknie pachnące, naturalne mydełka, które jako cegiełki na remonty sprzedawaliśmy podczas akcji

Panu Adamowi Bokwie z Firmy BOKWA - za przygotowanie plansz z naszymi remontami

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl