Oddaliśmy trzynasty pokój!

11. lipca został zakończony nasz trzynasty remont. Dziewczynki - Marta i Ela po kilku dniach nieobecności w domu mogły wreszcie zobaczyć swój nowy pokój.

Tak szybki przebieg prac nie byłby możliwy gdyby nie pomoc Firmy LILOU !!! To dzięki funduszom przekazanym ze sprzedaży specjalnie wykonanej dla Pięknych Aniołów zawieszki - Skrzydełko Miłości mogliśmy zrealizować tą przemianę pokoju.

Te kilka chwil wejścia dzieci do "nowego świata" to magiczny czas. Poczucie, że być może odmieniliśmy czyjeś życie, że dzieci teraz będą inaczej postrzegać swiat, jest bezcenne. Coś wspaniałegom - takie emocje i radość rzadko można zobaczyć u dzieci. Na dodatek z takiego powodu - wejścia do nowego pokoju:-)

Dziękujemy naszemu członkowi stowarzyszenia - Monice Sobik (Aniołek na terenie Śląska) za jej wielki wkład pracy w tą pokojową rewolucję oraz Jogodzie Barteczko za fotografie.Link do reportażu Telewizji KatowiceLink do reportażu "Radia 90"Dziewczynki nie podejrzewały nawet, jak bardzo zmieni się ich pokój:-)Podział łóżek już ustalony:-) Kolorowych snów!Dziewczynki dostały w prezencie cały zestaw przyborów szkolnych!My też czasami dostajemy prezenty:-)Pożegnania nadszedł czas ale wspomnienia zostaną wszystkim na długo:-)Przed.... Było... Mineło...Jest nowe !!! Dziękujemy LILOU za słoneczny pokój !!!

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl