Finał Cracow Stunt Cup

W ten niesamowicie upalny weekend 1-3 sierpnia 2014 odbył sie Finał Cracow Stunt Cup naparkingu przy Centrum Handlowym M1 w Krakowie.

Cztery nasze dziewczyny zamiast jechać nad wodę to dzielnie (w myśl: dobro wraca i pomagać się opłaca) reprezentowały stanowisko Stowarzyszenia Pięknych Aniołów.
Przez cały czas trwania imprezy zbieraliśmy przybory szkolne dla najuboższych dzieci!
Tradycyjnie można było też zakupić mydełko Barwa - cegiełkę w cenie 10zł. Za całą uzbieraną kwotę zakupimy szkolne wyprawki.

Bardzo dziękujemy organizatorom OstraJazda i Stowarzyszenie MOTO CORD oraz Supertrophy za zaproszenie naszego stowarzyszenia.

Dzięki Firmie Barwa i hurtowni motoryzacyjnej Motorol z Krakowa mieliśmy przygotowane dla finalistów drobne nagrody! Dziękujemy!
Nasze stanowisko, a do wiklinowego kosza wrzucamy: zeszyty, pióra, kredki, kleje i wszystko to co może się w szkole przydać. Bardzo dziękujemy za przekazane rzeczy.

 

 

Prezentacja zawodników! Trzymaliśmy kciuki zwłaszcza za tych z Krakowa - OstraJazda! ;)

 

Kuba Zych - zawodnik OstraJazda, którzy już nie jeden raz wspierali nasze akcje :)

 

Publiczność również brała czynnie udział. Na zdjęciu została akurat ,,przeskoczona" przez zawodnika na rowerze! :)

 


Stunt Kamil Kobędzowski - kolejny raz w roli anioła! Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że temat najuboższych dzieci żyjących w Polsce nie jest mu obojętny!

 

A to już nasi ,,starzy" przyjaciele Ola i Adam S13user.
Mimo upału znaleźli czas żeby przyjechać swoimi driftowozami i zachęcać z nami Krakowian do przekazywania wyprawek szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin!

 


To już finaliści! Najlepsi ! Uścisk dłoni od Piękne Anioły i prezenty od Barwa i hurtowni motoryzacyjnej Motorol - firm na których pomoc zawsze możemy liczyć!
Popieramy bardzo organizacje takich zawodów i zrzeszanie młodych ludzi z pasją !!! Najmłodszy zawodnik Piotruś miał 11 lat !

 

Dziękujemy organizatorom za wsparcie naszego stowarzyszenia Piękne Anioły , super że na takim wydarzeniu jest miejsce na pomoc potrzebującym i dzieciom z najuboższych domów.

 Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl