Kolejny remont z LILOU zakończony!

Oddaliśmy 16-ty pokój !!!

Ten remont był możliwy dzięki wszystkim osobom, które zakupiły zawieszkę LILOU "Skrzydło Miłości" wykonaną specjalnie dla naszego stowarzyszenia. Dziękujemy Lilou za tak wspaniałą i owocną współpracę !!

LILOU akcje charytatywneUkłony składamy pracownikom socjalnym GOPS Wielka Wieś oraz panu Wójtowi z Gminy Wielka Wieś - za koordynację wszystkich prac i czynną pomoc w remoncie i pracach wykończeniowych :-)

Sebastian (lat 13) i Karol (lat 8) będą mieć swoje miejsce, które pomoże im uwierzyć w siebie! Wcześniej pokój dzielili z siostrą Natalią (lat 11). Przed remontem ściany były z surowego pustaka, sufit był betonową płytą, a podłogę stanowiła sama wylewka. Pomieszczenie napawało bardziej strachem, zwłaszcza nocą, niż miejscem gdzie chce się być, śnić, marzyć i cieszyć. Dziś chłopcy zobaczyli swoje światełko w tunelu, a z ich twarzy nie znikał uśmiech:-)

Nadal trwają prace remontowe w pokoju Natalii. Dziś cieszyła się razem z braćmi ich szczęściem:-)

Dziękujemy członkom Małopolskiego Choppers Clubu za dodatkową atrakcję dla dzieci - przejechać się takimi motorami to było coś!Bo świat należy teraz do nich!!!Nie było kolorowo ...Ale teraz jest wesoło !!!Poprzednie miejsce do nauki Natalii 11 lat, Sebastiana 13 lat i Karola 8 lat...Miny mówią same za siebie :-)Obok pokoju gdzie mieszkały dzieci, stało puste pomieszczenie. To ono zostało przemienione i teraz mieszkają tu Karol i Sebastian :-)Dziękujemy naszej zaprzyjaźnionej firmie Barwa, która za każdym razem wyposaża naszych podopiecznych w środki czystości :-)Głębia błękitu od "Tikkurila. Potęga Kolorów" :-)Dzieci dostały wyposażenie do szkoły i upominki od Małopolskiego Choppres Clubu :-) Jeden z członków jest również członkiem Pięknych Aniołów :-)Pokoje już są, to teraz w drogę !!!Pamiątkowe zdjęcie i podziękowania za tak wspaniale wykonaną "robotę" - w sumie to sama przyjemność dla każdego :-)Cała wieś - Wielka Wieś słyszała naszą akcję ;-)Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl