Anioły idą do szkoły!

Przez cały sierpień prowadziliśmy naszą kolejną akcję. Tym razem zbieramy przybory szkolne dla dzieci z najuboższych rodzin. Akcja nazywa się ANIOŁY IDĄ DO SZKOŁY.

Pamiętając o tym, że nie każde dziecko 1. września będzie otwierać super wyposażony piórnik, pisać w kolorowym zeszycie i nosić wygodny plecak, przez cały miesiąc organizowaliśmy liczne zbiórki tych właśnie artykułów, aby potem obdarować nimi najbardziej potrzebujące dzieci. Dla dziecka jego szkolne wyposażenie jest jak zbroja dla rycerza, w niekompletnej czuje się niepewnie, maleje jego poczucie pewności siebie i własnych umiejętności.

Pierwszą zbiórkę zorganizowaliśmy podczas Finału Cracow Stunt Cup na parkingu M1W miarę jak akcja zyskiwała rozgłos na naszym koncie pojawiały wpłaty z przeznaczeniem na wyprawki szkolne. Dodatkowo ogromną niespodziankę zrobiła nam Para Młoda, która na swoim weselu zrezygnowała z kwiatów w zamian za wpłaty na pomoc najuboższym dzieciom - przekazali nam 1240zł !!! Za te środki zakupiliśmy plecaki, zeszyty, piórniki i inne przybory. Wraz z pracownikami Ośrodków Pomocy Społecznej jeździliśmy rozdawać plecaki dzieciom, których rodziców nie stać na zakup takiego "luksusu".Następnie dołączył do nas Klub MKS Cracovia SSA!"Pasiastą wyprawkę" rozpoczęli hokeiści Cracovii (http://goo.gl/FxT4Up), którzy zrobili duże zakupy. Tydzień później, w taki sam sposób, dzieciaki wspomogli piłkarze (http://goo.gl/ZLizrr). Swoją cegiełkę dołożyli także przedstawiciele Auchan. Na koniec odbyła się zbiórką wśród kibiców (http://goo.gl/zQoYVy) - 23.08.2014 przed meczem z TS Podbeskidzie Bielsko-Biała.Finał "Pasiastej wyprawki szkolnej" - przekazanie zebranych rzeczy

reportaż Cracovii

Na koniec w akcję włączył się jeszcze GERLED - firma która nas bardzo wspiera dostarczając za darmo żarówki do wszystkich remontowanych przez nas dziecięcych pokoi. Za wpłacone przez GERLED pieniądze mogliśmy zakupić kolejnych 30 wyprawek dla dzieci z najuboższych rodzin.Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl