Kolejny remont z LILOU zakończony!

Oddaliśmy 17-ty pokój !!!

Ten remont był możliwy dzięki wszystkim osobom, które zakupiły zawieszkę LILOU "Skrzydło Miłości" wykonaną specjalnie dla naszego stowarzyszenia. Dziękujemy Lilou za tak wspaniałą i owocną współpracę !! Każdy kto zakupił tą anielską zawieszkę dołożył swoją cegiełkę min. do remontu pokoju 11-letniej Natalii:-)

LILOU akcje charytatywneUkłony składamy pracownikom socjalnym GOPS Wielka Wieś oraz panu Wójtowi z Gminy Wielka Wieś - za koordynację wszystkich prac i czynną pomoc w remoncie i pracach wykończeniowych :-)

W tym małym pokoju do tej pory mieszkała z dwójka braci (ich wyremontowany pokój pokazaliśmy Wam dwa tygodnie temu). Życie w takim pokoju nie było kolorowe... Ale teraz Natalia rozpoczęła nowy rok szkolny z zupełnie nowym nastawieniem! Bo pokój dziecka to jego świat - spowiednik trosk i radości, magiczne miejsce gdzie powstają pomysły i realizują się różne plany!

Kolorujemy dalej, bo nie ma dla nas nic przyjemniejszego niż stale powiększająca się liczba takich przemian!Natalka patrzy i uwierzyć nie może:-)Tak wcześniej wyglądało miejsce do nauki Natalii i jej dwóch braci...Pokój mały, trójka dzieci. Każdy wie jak to jest dzielić pokój z rodzeństwem. Teraz jest to tylko kraina Natalki:-)Dzieci od lat mieszkały w pokoju, który był w stanie surowym ...Kolorowe sny na nowym łóżku:-)Kilka tygodni temu - mierzymy i bierzemy się do pracy! Bo tak zostać nie może!Nowe, szczelne okno na świat. Dziękujemy firmie Oknopol, która pomaga nam przy każdej wymianie okien w pokojach dzieci.Żegnamy się z Natalką i trzymamy kciuki za nią i jej rodzinę. Bo teraz na pewno wszystkim będzie troszkę lepiej:-)Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl