Początek współpracy z firmą Commfort Group

Pomóż jak potrafisz czyli pomagamy w tej dziedzinie w której na co dzień działamy.

Commfort Group i Stowarzyszenie Piękne Anioły - jest nam ogromnie miło przedstawić kolejną Firmę i osobę - Katarzynę Dębicką, która dołączyła do naszego wspólnego kolorowania dziecięcego świata!

Już od 1 października 2014 roku rusza nasza wspólna akcja charytatywna „Podziel się tym co masz”, której pomysłodawcą i twórcą jest założycielka Stowarzyszenia Piękne Anioły Pani Katarzyna Konewecka-Hołój.
Celem kampanii społecznej rozpoczętej z firmą PR’ową Commfort Group jest zapobieganie skutkom wychowania dzieci w niekorzystnych warunkach rodzinnych i środowiskowych oraz propagowanie idei samorządności lokalnej poprzez budowanie społeczeństwa obywatelskiego.
„Dzięki tej kampanii chcemy obudzić w każdym z nas odruch pomocy, którego nie mamy nie dlatego że nie możemy pomóc, tylko dlatego że nie wiemy że ktoś tej pomocy w ogóle oczekuje. Liczymy, że Ośrodki Pomocy Społecznej, szkoły a na końcu firmy i darczyńcy zobaczą nas po tej kampanii i będą wiedzieli, że można się do nas zwrócić jeśli zauważymy dziecko potrzebujące takiej pomocy.” - powiedziała Katarzyna Dębicka, właścicielka firmy Commfort Group odpowiedzialnej za kontakt z mediami oraz za relacje z firmami, które mogą przyczynić się do powstania nie jednego takiego pokoju.

Podstawową ideą Stowarzyszenia jest dotarcie do najuboższych dzieci z całej Polski i przy zorganizowanych środkach finansowych wyremontować ich pokoje tak, aby miały swój świat, miejsce do którego zawsze będą chciały wracać, gdzie będą chciały się uczyć lub bawić z rówieśnikami.

Oczywiście na bieżąco będziemy informowali Państwa o postępach rozpoczętej charytatywnej kampanii społecznej.

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl