Kolejny remont z LILOU zakończony!

Oddaliśmy 18-ty pokój !!! To już czwarty przemieniony pokój oddany dzieciom dzięki współpracy z LILOU - czyli wspaniała zawieszka Skrzydło Miłości w akcji! Wy kupujecie zawieszkę, Lilou przekazuje nam część zysku, a my kolorujemy dziecięcy świat!

Dziś swój wymarzony pokój dostały Natalia ( 9 lat ) i Gabrysia ( 5 lat ).

W tym remoncie ma ogromy udział kilku niesamowitych panów - członków Choppers Club Małopolska. Na codzień motocykliści, a od tygodnia brygada remontowa do zadań anielskich:-)

W pomoc przy pracach porządkowych włączyli się też wychowankowie Domu Dziecka w Sieborowicach - wspaniała rzecz !

Dziękujemy również za współpracę Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Luborzycy. Kierownictwo i pracownicy socjalni wspierali każde nasze działanie i oferowali swoją pomoc ( nawet w godzinach wolnych od pracy ). Dzięki takiej postawie społeczeństwa możemy cieszyć się tak wspaniałymi efektami. Dzieci otrzymują nie tylko nowy pokój, zaczynają iść nową drogą w stronę lepszej przyszłości z nowymi perspektywami.

Przypominamy, że wszystkie pokoje są oświetlane najwyższej jakości energooszczędnym oświetleniem ledowym ofiarowanym przez Firmę GER-LED :-)Zapraszamy - magiczne Skrzydło Miłości możecie zakupić przez internet oraz w każdym stacjonarnym salonie Lilou

LILOU akcje charytatywneW tym pokoju mieszka Natalka (9 lat) Gabrysia (5 lat). Na podłodze były stare wykładziny, ściany, malowane kilka lat temu przez mamę dzieci, pokrył brud i grzyb, wysłużone łóżka nie zapewniały już zdrowego, wygodnego snu. W pokoju nie było górnego oświetlenia i wieczorami było zdecydowanie za ciemno.Nowy, słoneczny pokój dziewczynek:-) Brat Darek, który wcześniej mieszkał z siostrami, przeprowadził się do drugiego pokoju, gdzie teraz będzie mieszkał z bratem.Dzieci spały na tej sofie. Niestety rozsypała się ona już całkiem...Najmłodsza z rodzeństwa - Gabrysia, bardzo cieszy się z nowego pokoju, własnego łóżeczka i kotka, który będzie na nią patrzył ze ściany :-)Szafa pomieści wszystkie ubrania Natalki i Gabrysi:-)Pokój zrobił się jasny, ciepły i przytulny. Przy oknie jest miejsce do nauki. W dzień przyświecać będzie słoneczko, a wieczorami lampka z energooszczędną żarówką ledową podarowaną przez firmę GER-LED:-) Oszczędność jest bardzo ważna!A to taki mały luksus dla dziewczynek - pufa do relaksu:-)Podziękowania! Ważna rzecz, bo doceniać trzeba nawet najdrobniejszą pomoc i najmniejszy gest! Tu pomoc była nieoceniona! Panowie : Mikołaj, Leszek, Dominik, Artur i Krystian wykonali kawał anielskiej roboty. W przerwach między własną pracą i zajęciami przyjeżdżali i przemieniali mały świat Natalki i Gabrysi. Zrobili to na medal!A to najsłodsza zapłata! Gabrysia dziękuje za swój nowy pokoik - taki uścisk zostanie na pewno na długo w pamięci:-)Cały zespół w komplecie : członkowie naszego Stowarzyszenia, pani kierownik i pracownik socjalny Ośrodka Pomocy Społecznej oraz nasza anielska ekipa remontowa - Choppers Club Małopolska:-)Pożegnania nadszedł czas:-)A to nasza najlepsza zapłata:-)Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl