Pocztówki z podróży lecą z pomocą

Czy chcielibyście znaleźć w swojej skrzynce na listy coś innego niż rachunki i ulotki?
Na przykład wysłaną specjalnie do Was pocztówkę z drugiego końca świata?
Jeśli tak to zapraszam do udziału w akcji charytatywnej Pani Izy. Jej idea i zasady są bardzo proste

Zasady akcji

Wpłacacie 25 zł. na konto stowarzyszenia Piękne Anioły, a Pani Iza wysyła do Was kartkę z Ameryki Południowej gdzie będzie od początku grudnia do połowy stycznia.

"Start i meta w Chile. W planie Wyspa Wielkanocna, pustynia Atacama, Salar de Uyuni, La Paz i inne super miejsca, o których jeszcze nawet nie wiem, że je odwiedzę, bo plan mojej podróży będzie powstawał na bieżąco. Jedno gwarantuję, wszystkie karki będą niezwykłe i sprawią wam ogromną radość gdy znajdziecie je pomiędzy kolejną reklamą pizzy na telefon, a informacją o wyprzedaży dywanów. Wy natomiast, swoim udziałem w akcji i wpłaconymi pieniędzmi sprawicie radość biednym dzieciom, którym pomaga stowarzyszenie Piękne Anioły." - tak zaprasza do udziału Pani Iza.

Jak możesz się włączyć do akcji?

Kwotę 25 zł wpłacacie BEZPOŚREDNIO na konto stowarzyszenia PIĘKNE ANIOŁY:
94 1240 4605 1111 0010 5095 4747
Niedźwiedź 151B, 32-090 Słomniki

W tytule przelewu wpisujecie:
KARTKA DLA: Imię i Nazwisko; adres na który ma być wysłana kartka

To bardzo ważne, żeby tytuł przelewu zaczynał się właśnie od słów KARTKA DLA bo tylko tak będzie można zidentyfikować, że wasza wpłata dotyczy mojej akcji

"Pieniądze, które wpłacicie zostaną przeznaczone na remont i wyposażenie pokoi dzieci z bardzo biednych rodzin, bo właśnie tym zajmuje się stowarzyszenie Piękne Anioły. Te dzieciaki mieszkają zazwyczaj w bardzo trudnych i przygnębiających warunkach gdzie często nie mają swojego łóżka, konta gdzie mogłyby odrabiać lekcje, miejsca gdzie byłoby ciepło i gdzie czułyby się bezpiecznie. Ich sytuacja często wynika z biedy przekazywanej w rodzinie z pokolenia na pokolenie a czasami z błędów i nierozwagi rodziców, za która one nie powinny ponosić konsekwencji i którymi nie powinny być piętnowane. Podróż, w którą teraz jadę jest spełnieniem mojego marzenia, a te dzieciaki czasami żyją w takich warunkach, że nawet marzyć jest tam trudno." - dodaje Pani Iza na swoim profilu. Szczegóły wydarzenia znajdziecie TUTAJ

Remont jednego pokoju to średnio koszt 5000-6000 zł. Jeśli wystarczająco dużo osób przyłączy się do akcji to może uda się uzbierać całą kwotę. Zapraszajcie swoich znajomych do tego wydarzenia i udostępniajcie je dalej.

Oczywiście jeśli macie ochotę, możecie wpłacić więcej niż 25 zł :)
"A tak poza tym, ja wiem, że zbliżają się święta a to czas większych wydatków i też czas kiedy organizowanych jest wiele innych akcji charytatywnych ale helołłł ile razy w życiu macie szansę dostać na Boże Narodzenie kartkę z Wyspy Wielkanocnej albo ze środka pustyni?? ;) Z góry wszystkim dziękuję za udział i pozdrawiam :)" - kończy swój wpis Pani Iza.Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl