Tęczowa Świetlica w Dębicy

 

„Tęczowe Sale” to siostrzany projekt „Słonecznych Pokoi” mający na celu kolorowanie i poprawianie warunków miejsc, w których przebywają dzieci, np. sale świetlicowe w klubach, szkołach, szpitalach, przedszkolach, poczekalniach przychodni.

Dzieci, które trafiają do szpitala już doświadczyły choroby i stresu ponad własne siły. Małym pacjentom zawsze towarzyszy strach, obawy i złe samopoczucie. Dlatego tez w szpitalach powinno być przynajmniej jedno miejsce, gdzie można zapomnieć o chorobie, płaczącej mamie i kroplówce w ręce. Pokój, który potrafi rozweselić samym swoim wyglądem powinien znaleźć się w każdym szpitalu i przychodni.

Firma Tikkurila, która wspiera nas od początku istnienia Stowarzyszenia, postanowiła iść o jeden krok dalej. Tym razem zasponsorowała nie tylko farby, lecz również umeblowanie. Piękne Anioły dostarczyły edukacyjne (i nie tylko) gry planszowe, książki dla dzieci w różnym wieku, puzzle i w ten sposób powstała Tęczowa Świetlica na Oddziale Dziecięcym Szpitala w Dębicy.

Projekt świetlicy wykonała Eva Qrtchab.

A tak wyglądało to pomieszczenie przed remontem:

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA

 

 Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl