Anielski Harley z Retro Custom Garage

Piękne Anioły znane są z tego, że chętnie przyjmują najbardziej nietypowe formy pomocy, często bezpośrednio związane z talentami naszych darczyńców. Efektem takiego działania jest współpraca z Sewerynem Drożdżem z Retro Custom Garage, gdzie Seweryn buduje dla nas anielską maszynę!

Jedyny taki na świecie, wykonany ręcznie przez najlepszych specjalistów rodzi się w Retro Custom Garage! Aby złożyć takie cudo, Seweryn sprowadził części z USA. Twórca czerpie inspirację z motocykli typu Pro Street składanych właśnie w Ameryce. Na bazę motocykla wybrał ramę produkowaną przez firmę Redneck Engineering. Sercem tej konstrukcji będzie unikatowy, idealny dla tego typu motocykla silnik w układzie V2. W ramie zagości silnik Erika Buella, bazujący na konstrukcji silników motocykli Sportster firmy Harley-Davidson. Pozostałe części motocykla wykonane zostaną głównie przez Retro Custom Garage. Dodatkowo w projekt zostały zaangażowane wiodące osoby z polskiego świadka twórców customów, czyli ElBalenko, który zajmie się malowaniem motocykla oraz Sławomir Grad z SG Leather Seats , który wykonał wyjątkowe siedzenie dla tego ręcznie składanego cuda, które - UWAGA - ozdobią kryształki Swarovskiego.

Gotowy Anielski Harley będzie miał swoją premierę już na Targach Moto-Show w Krakowie w dniach 23-24 maja. ZAPRASZAMY WAS DO PODZIWIANIA!
Sam motocykl będzie można zakupić podczas Charytatywnego Turnieju Golfa Pięknych Aniołów, który odbędzie się w dniu 30 maja w podkrakowskich Paczółtowicach. Cała kwota uzyskana z licytacji Anielskiego Harleya będzie przeznaczona na kolejne remonty pokoi najuboższych dzieci. Będziemy wdzięczni Wszystkim dziennikarzom za promowanie i pokazywanie tego wydarzenia.

Więcej zdjęć i kolejne etapy powstawania anielskiej maszyny znajdziecie tutaj.

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl