Nowy Oddział Stowarzyszenia Piękne Anioły

Za sprawą Moniki Sobik, niezawodnej koordynator naszego Stowarzyszenia na Śląsku, zrealizowaliśmy kolejny – już siódmy remont pokoju w tym regionie.

Sytuacja rodziny jest bardzo smutna. W jednym pokoju mieszkają razem Kuba (12 lat), Paulinka (10 lat) i Justynka (6 lat). Tata dzieci nie żyje, ostatnio zmarł dziadek oraz ukochana, 37-letnia, ciocia dzieci. Mama Joanna również boryka się z ciężką chorobą. Gdy zaczynaliśmy remont przebywała w szpitalu, a dziećmi zajmowała się zaufana sąsiadka Marzena.

Jednak tuż przed świętami wielkanocnymi do małego domku w Skrzyszowie zawitały wielkie zmiany. Udało nam się spełnić część dziecięcych marzeń.

Ściany pokoju dzieci zajęte były przez grzyba, a meble rozpadały się ze starości. Dzieciom przede wszystkim brakowało wygodnego, dobrze oświetlonego miejsca do nauki.
Po remoncie na pewno dzieciakom będzie mieszkało się lepiej, liczymy również na dalsze znakomite wyniki w nauce.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy włączyli się w tej projekt, wszystkim, którzy wpłacili środki na zakup mebli poprzez naszą stronę na Facebooku, osadzonym z Zakładu Karnego w Jastrzębiu Zdroju za kolejny wspólny remont, gospodarzom Gminy Godów za transport osadzonych do pracy i okolicznym mieszkańcom, którzy nie pozostali obojętni na sytuację rodziny.

Fotorelacja jak zwykle najwyższych anielskich lotów dzięki sokolemu spojrzeniu fotograf Jagody Barteczko.

Więcej zdjęć i kolejne etapy powstawania anielskiej maszyny znajdziecie tutaj.

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl