Będziemy na TEDx Kraków 13 czerwca 2015 r.

Nasza działalność została dostrzeżona przez osoby zaangażowane w organizację znanego na światową skalę wydarzenia TED. TED to skrót od Technology, Entertainment and Design. Motto wydarzeń TED to "idee warte rozpowszechniania". Organizatorzy uznali, że Piękne Anioły swoim działaniem zmieniły rzeczywistość na lepsze i zaprosili nas do występu podczas tegorocznego krakowskiego wydarzenia 13 czerwca w krakowskim centrum konferencyjnym ICE.

Od czerwca 2006 wykłady TED są udostępniane online na licencji Creative Commons na stronie www oraz na kanale YouTube. Ich celem jest umożliwienie realizacji projektu mającego zmienić świat na lepsze. Wykłady to inspirujące przemówienia osób z przeróżnych środowisk, od aktorów, pisarzy i naukowców po twórców aplikacji, wynalazców, tancerzy i działaczy charytatywnych. Dotykają różnych kwestii – zarówno osobistych jak i społecznych. Pomimo rozbieżności tematycznych - zawsze motywują. Prezenterzy pokazują różne zagadnienia w odmiennym i niesztampowym ujęciu, przez co otwierają furtkę na niekonwencjonalne rozwiązania.

TEDx Kraków (x oznacza „independently organized event”), to wydarzenie niezależne i organizowane lokalnie. Każdy mówca dostaje maksymalnie 15 minut. W tym roku do podzielenia się doświadczeniami i zarażania dobrymi uczynkami podczas krakowskiego TEDx wybrano właśnie nas. Będę mieć zaszczyt reprezentowania Pięknych Aniołów osobiście. Opowiem o naszych doświadczeniach z dobroczynnością i jak radzimy sobie z niektórymi odcieniami powszedniej pracy charytatywnej. Trzymajcie kciuki!

http://tedxkrakow.com/blog/

Co: TEDxKraków 2015
Kiedy: sobota, 13 czerwca, 2015, 9:00
Gdzie: ICE Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17
Temat: Reconnect the dots

 

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl