NASZ „TŁUMEK” z warszawskiej Ochoty.

O perypetiach tej rodziny mogliście przeczytać w artykule Magdaleny Kicińskiej opublikowanym w grudniowych Wysokich Obcasach (Niesamowita rodzina "tłumek" jak mówi tata - wujek, opiekun piątki dzieci: Wioli, Sandry, Szymona, Konstancji i Piotra zamieszkują ciasne mieszkanie w Warszawie Ochocie. Dzieci wiele przeszły, więcej przeczytacie tutaj: http://www.wysokieobcasy.pl/…/1,98083,17071731,Nasz_tlumek_…)

Artykuł zainspirował Anioły i podjęliśmy się remontu dla niesamowitego tłumku pana Grzegorza zamieszkującego warszawską Ochotę. Tym razem nie remontowaliśmy jedynie pokoju i łazienki. Całe mieszkanie wymagało gruntownego remontu, dlatego aż tak długo trwał remont. Po wielu trudach w lipcu 2015 r. prace remontowe i wykończeniowe dobiegły wreszcie końca.

Aktywną pomoc niosła Pani Gosia, która wspiera „tłumek" od chwili, kiedy przeczytała artykuł w Wysokich Obcasach. Osobiście sfinansowała zakup materiałów budowlanych i część wyposażenia do pokoi dzieci. Nad całością remontu - od początku do końca - czuwała cudowna osoba, asystent, a raczej anioł tej rodziny - Pani Jola.

W dniu oddania od 6 rano trwały prace wykończeniowe, każdy biegał i śpieszył się, żeby zdążyć przed przyjściem dzieci. Miały przyjść i zobaczyć jedynie efekt końcowy o 11.00. Udało się! Dziękujemy jeszcze raz wszystkim wolontariuszom, którzy pomagali przy tym remoncie. Wasza pomoc i wsparcie były dla nas bezcenne.

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl