Proaktywna pomoc spółki PROIDEA

 

Kolejną firmę zainfekowaliśmy wirusem pomocy innym. Bardzo nas cieszy, że właśnie tak prężnie działająca firma włączyła się w naszą akcję „Słoneczne Pokoje”.

Proidea sfinansowała remont pokoju trójki dzieci z Krakowa.

W związku z rodzinną tragedią, rodzeństwo: Julcia (4 latka), Ola (10 lat) i Adrian (9 lat) są pod opieką wspaniałej babci. W przypadku tej rodziny kurator odgórnie nakazał poprawę ich warunków mieszkaniowych. Babcia na razie ma tylko opiekę czasową nad dziećmi, ale stara się przyznanie pieczy zastępczej. Sąd jednak musi mieć pewność, że dzieci mają prawidłowe warunki do snu, nauki i zabawy.

Dzięki firmie Proidea, która przekazała środki na remont i wyposażenie pokoju, mamy nadzieję, że te warunki zostały spełnione. Fundacja Fabryki Marzeń, z którą współpracujemy, przekazała materiały do (aktualnie remontowanej) łazienki. Dziękujemy również za artykuły szkolne dla dzieci przekazane nam przez Firmę Kenexa IBM ze zbiórki „Anielska wyprawka”. Dziękujemy Firmie Event World za pomoc w transporcie mebli do pokoju dzieci. Projekt pokoju wykonała Małgorzata Kopacz, której również składamy wielkie podziękowania.

Ale….. pomoc firmy PROIDEA na tym się nie kończy. Organizatorzy konferencji PLNOG15 (28-29 września 2015 r., (https://krakow.plnog.pl/) zaproponowali nam w niej udział, a cała konferencja PLNOG15 ma być z nami powiązana i promować działalność charytatywną Pięknych Aniołów. Wszystkie wejściówki na PLNOG15 już się wyprzedały, ale organizatorzy uruchomili kilka dodatkowych, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie w całości na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia. Koszt jednej takiej wejściówki to 3,000 zł. Na wieczornej imprezie odbędzie się licytacja na rzecz kolejnego remontu pokoju dziecięcego. Uczestnicy będą mogli kupować konkretne wyposażenie do pokoików dzieci jednej z rodzin.

 

 

 

 

Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl