Słoneczne pokoje - planowane remonty i te w trakcie

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY - stowarzyszenie niezwykłe

podziel się tym co masz...

Opis projektu

Naszym głównym celem jest Projekt "Słoneczne Pokoje", będziemy go realizować przy współpracy z Miejskimi i Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej. Te instytucje mają bezpośredni wgląd w sytuację rodzin, są w stanie zgłosić do programu najbardziej potrzebujące, żyjące w trudnych warunkach mieszkaniowych dzieci.

  • Pragniemy aby pomaganie stało się modne!
  • Za zgromadzone środki będziemy przeprowadzać remonty dziecięcych pokoi, a poprzez to zapalać światełko w tunelu.
  • Głównym pomysłodawcą projektu nowego pokoju będą same dzieci. Ich marzenia, potrzeby będą miały dla nas największe znaczenie.
  • Do pomocy przy remontach będziemy starali się angażować – w miarę ich umiejętności i możliwości – rodziców, opiekunów dzieci. Jesteśmy przekonani o wielkich korzyściach, jakie mogą wyniknąć z takiej formy pomocy.
  • Życie w godnych warunkach daje dziecku większe szanse, możliwości. Mobilizuje do pracy nad sobą, lepszej samooceny, podniesienia własnej wartości wobec rówieśników, daje szansę na lepsze warunki do kształcenia się.
  • Wspólna praca rodziców z dziećmi nad remontem ich świata zespala rodzinę. Całością zajmie się nasz architekt i pracownicy budowlani.

Dzieci, które czekają na nas :)Chcesz nas wspomóc?

Możesz nas wspomóc na wiele sposóbów. Twoją chęć pomocy oraz wielkie serce cenimy najbardziej!
Możesz również przekazać darowizny pieniężne: Bank PEKAO S.A. 94 1240 4605 1111 0010 5095 4747

do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl